O nás

O nás

Dobrý deň,

wellness privát Štyri lipy leží na vyšnom konci dediny Liptovské Revúce – v doline Zelenô. Leží v srdci Slovenska, v náručí hôr Veľká Fatra, na brehu Lopušného potoka. Penzión patrí rodine Hullovcov, ktorí sme najskôr do regiónu prišli ako turisti a – zamilovali sa doň. Neskôr sme si kúpili a prerobili v obci drevenicu a niekoľko rokov v nej chalupárčili.  V roku 2015 prišla príležitosť odkúpiť neďaleký starší rodinný dom, čo naštartovalo ideu na vlastný komfortný penzión… V zahraničí sa nám zapáčil koncept wellness privátu, ktorý je v regióne Liptova stále ojedinelý a mení hru v oblasti wellness pobytov. Kompletnú rekonštrukciu a prestavbu sme spravili v rokoch 2016 až 2017.

Poloha a vybavenie privátu zaručujú strávenie príjemného a komfortného pobytu na pokojnom mieste s mnohými možnosťami na horský turizmus, alebo „len“ na stále viac žiadaný oddych od stresu každodenného života.

Na dolnom poschodí sú tri izby s vlastnými kúpeľňami a spoločnou kuchyňou, ktorá slúži i ako spoločenská miestnosť a priechodná miestnosť do wellnessu. Na hornom poschodí je pohodlný apartmán s vlastnou kuchynkou, veľkým jedálensko-spoločenským priestorom, kúpelňou a dvoma spálňami.

Samostatnou kapitolou je moderná prístavba s wellnessom, ktorý je presklený a poskytuje krásny výhľad na „štyri lipy“ a dravý prúd Lopušného potoka. Wellness je skutočnou čerešničkou na torte. Poskytuje komfort a súkromie, neporovnateľné s verejnými aquaparkami v okolí.

Priamo v areáli sa nachádza aj pohodlné parkovisko pre 4 – 5 áut, čo je vzhľadom k priestorovým možnostiam v obci veľkou výhodou.

Len 7 minút chôdze od Štyroch líp sú potraviny COOP Jednota a tradičná krčma. O minútu ďalej je reštaurácia Horec s možnosťou stravovania i donášky jedál.

Veríme, že zvážite naše výhody a čoskoro od vás obdržíme rezerváciu na ubytovanie, či wellness pobyt 🙂

Tešíme sa na vašu návštevu!
Rodina Hullovcov

 

Lajkni nás 🙂 Lajkni nás :)

 


Pár záberov z rekonštrukcie pôvodnej stavby.
 

Back to Top