Prečo k nám?

Skvelá poloha

Najbližšie okolie

Wellness penzión Štyri Lipy ležia na rázcestí niekoľkých obľúbených turistických trás v pohorí Veľká Fatra. Má ideálnu polohu pre túru na Ploskú, Čierny kameň, Borišov, Krížnu, či najvyšší vrch Veľkej Fatry – Ostredok. Blízke okolie ponúka okrem horských túr aj množstvo iných zaujímavých atrakcií. V pešej vzdialenosti do 30 minút od penziónu sa napríklad nachádzajú dva vodopády, pasúce sa ovce, krásne lúky plné byliniek, či smrekové, bukové alebo zmiešané lesy plné húb a zveri. Okolie poskytuje aj skvelé možnosti pre cykloturistiku, muškárenie či mountainbiking.

V zime ste uprostred rozprávkovej prírody, ktorá poskytuje možnosti pre bežky, zimný turizmus ale aj skialpinizmus, na lyžiach priamo z dvora. Dve veľké lyžiarske strediská (Donovaly a Malinô Brdo) sú len cca 30 minút jazdy ďaleko, v Jasnej ste za menej ako hodinku. Navyše je v bližšom okolí aj niekoľko dedinských lyžiarskych stredísk (Liptovská Lúžna, Smrekovica, …).

Do 30 minút autom

Poloha penziónu je výhodná pre spoznávanie regiónu Liptova.

Za 14 až 38 minút jazdy autom sa totiž dostanete k takým atrakciám ako sú:

Cca. do hodinky je toho ešte omnoho viac:

nie tak ďaleko sú aj

Komfort

Snažíme sa našim hosťom priniesť nadštandardný komfort pobytu v minimálne trojhviezdičkovom štandarde. Nie sme však hotel a ani takú ambíciu nemáme. Skôr nám ide o spokojnosť našich hostí.

Všetky izby sú vybavené vlastnou sprchou a WC. Postele sú typu boxspring a majú vyšší hotelový štandard od firmy Materasso. Kuchyne sú kvalitné a priestranné. Kúrenie je zabezpečené formou podlahového kúrenia a tepelného čerpadla Viessmann, ktoré nezaťažuje okolie splodinami a prachom. Tekuté odpady sa čistia v našej čističke, čo prispieva k celkovo nadštandardne ekologickej prevádzke nášho zariadenia.

Vlastný wellness

Vlastný wellness je snom mnohých ľudí. U nás si môžete vyskúšať pocit privátneho wellnessu na vlastnej koži. Pobyt v ňom sa vždy objednáva len pre jednu skupinku ľudí a tak sa nemusíte deliť o vírivku, či saunu s niekym iným…

Psov a mačky akceptujeme

Akceptujeme pobyt psov a mačiek v našom objekte. O pravidlách ich pobytu sa vopred informujte na našich stránkach.

Back to Top