• Home
 • /
 • Domov
 • /
 • Pravidlá pobytu domácich zvierat v našom objekte

Pravidlá pobytu domácich zvierat v našom objekte

Zvieratá (menovite psy a mačky) sú v našom objekte vítané. Platia však pre ich pobyt pravidlá, ktoré chceme na tomto mieste uviesť:

 1. Akceptujeme len zvieratá ktoré sú bezproblémové, a to najmä z pohľadu správania a hygieny.
  • neakceptujeme agresívne plemená psov (ako napr. stafford, pitbul, fila, doberman atď.)
  • neakceptujeme zviera, ktoré je hlučné a agresívne a môže obťažovať ostatných hostí, či ich zvieratá
  • v prípade nerešpektovania tohoto pravidla bude zviera okamžite vykázané z objektu bez nároku na náhradu (poplatok za zviera ani ubytovací poplatok)
 2. Na izbách typu Double a Double Plus môže byť ubytované maximálne jedno zviera na izbu a v izbe Apartmán maximálne 2 zvieratá
 3. Hosť si musí pre svoje zviera zabezpečiť všetky hygienické potreby – ležadlo, nápojovú misku a misku na jedenie, utierky, handry, prípravky na čistenie od chlpov a zápachu
 4. Sprchy na izbách nie sú určené na umývanie domácich zvierat! Pokuta za porušenie tohoto pravidla je 50€ a je okamžite splatná.
 5. Zvieratá sa nesmú pohybovať v spoločných priestoroch (menovite v kuchyni na 1. poschodí a vo wellnesse) okrem chodby. Pokuta za porušenie tohoto pravidla je 50€ a je okamžite splatná.
 6. Zvieratá sa nesmú venčiť v exteriéri privátu. Pokuta za porušenie tohoto pravidla je 50€ a je okamžite splatná.
 7. V prípade „nehody“ je nevyhnutné, aby majiteľ zabezpečil dokonalé vyčistenie interiéru alebo exteriéru objektu od výkalov, či moču, a to vrátane dezinfekcie.
 8. V okolí objektu, ako aj priamo v ňom, sa môžu vyskytnúť iné zvieratá (domáce i divoké). Štyri Lipy, poskytovateľ ubytovania ani majiteľ objektu nie sú zodpovední za akúkoľvek ujmu, či škodu spôsobenú majiteľom zvierat.
 9. Hosť, ktorý príde so zvieraťom je kompletne zodpovedný za jeho správanie a škody, ktoré pes napácha v objekte Štyri Lipy vrátane interiéru aj exteriéru.
 10. V prípade akejkoľvek ujmy alebo škody spôsobenej zvieraťom inému hosťovi, majiteľovi iného zvieraťa, alebo ujmy či škody spôsobenej na objekte a jeho vybavení je za následky zodpovedný majiteľ psa, respektíve hosť, ktorý si objednal pobyt zvieraťa aj keď nie je jeho majiteľom.
 11. V prípade ubytovania zvieraťa berieme pri príchode kauciu 50€. Táto bude hosťovi vrátená, ak nedôjde počas pobytu k porušeniu pravidiel.

Ďakujeme za pochopenie.

 

Back to Top