Double Plus 2

Izba Double Plus
Kuchyňa a jedáleň pre spodné izby

Wellness

Komfortná a priestranná izba Double Plus s vlastnou kúpeľňou a WC pre maximálne troch ľudí (2+1 prístelka) s výhľadom na pokojnú ulicu a les.

V izbe sú štandardne dve pohodlné postele Materasso *** 90 x 200 poskytujúce spanie pre dvoch ľudí. Dodatočná prístelka je riešená formou rozkladacej postele Luxor 80 x 200.

V prípade, že sa nevyužíva prístelka sú na jej mieste dve kožené kreslá a malý stolík pre príjemné posedenie.  V priestore je aj LED TV so satelitným príjmom a multimediálnymi funkciami.

Kuchyňa je na tom istom poschodí a je spoločná s ďalšími dvoma izbami. Poskytuje dostatočný komfort pre prípravu bežných jedál. Obsahuje indukčnú varnú dosku so štyrmi varnými plochami, rúru, mikrovlnnú rúru, toastovač, varnú kanvicu, Nespresso kávovar (kapsule sa dajú dokúpiť na mieste), chladničku s vyhradeným miestom pre každú izbu, umývačku riadu či ostatné vybavenie potrebné k bežnému vareniu a stolovaniu. V kuchyni sa nachádza i jedálenský priestor s komfortným posedením pre 6 ľudí a výhľadom do záhrady, na potok a horu.

Výhodou je aj možnosť využitia wellnessu, ktorý sa nachádza v objekte.  Vo všetkých izbách je dostupné WiFi pripojenie. Izby typu Double Plus sú dve a nachádzajú sa na prízemí.

Rezervuje si svoju izbu:

So
1
Ne
2
Po
3
Ut
4
St
5
Št
6
Pi
7
So
8
Ne
9
Po
10
Ut
11
St
12
Št
13
Pi
14
So
15
Ne
16
Po
17
Ut
18
St
19
Št
20
Pi
21
So
22
Ne
23
Po
24
Ut
25
St
26
Št
27
Pi
28
So
29
Ne
30
Apartman Plus                                                            
Double                                                            
Double Plus 1                                                            
Double Plus 2                                                            

Overte si cenu pre váš termín:

Double Plus 1

Double Plus 2

Spoločná kuchyňa

Chodba

Wellness 

Back to Top