Wellness

Popis privátneho wellnessu

Náš vždy privátny wellness umožnuje hosťom príjemný oddych v súkromí,  v presklenej prístavbe s výhľadom na hory, potok a niekedy aj pasúce sa ovečky. Upozorňujeme, že wellness je dostupný pre hostí so zaplateným vstupom a v jeho otváracích hodinách (14:00 – 20:00). Je pritom nutné dodržiavanie pokynov pre návštevníkov wellnessu

Infrasauna

Oddýchnete si v kvalitnej cédrovej infrasaune s full-sprectrum žiaričmi s minimálnymi hodnotami vyžarovania elektromagnetického poľa. Infrasauna má oproti tradičnej fínskej saune veľa zdravotných výhod. Kanadský céder naviac uvoľnuje príjemnú vôňu. Počas saunovania si môžete pustiť i vlastnú hudbu z SD karty, či USB kľúča a zapnúť jednu z ôsmych farieb osvetlenia (hviezdne nebo).

Dôležité: Prečítajte si pravidlá používania infrasauny.

Parametre:

Počet osôb 3-4 (komfortná kapacita 2 – 3 osoby)
Materiál Céder
Počet žiaričov 12 (zadný panel 6, bočný panel – 2, lýtkový panel – 2, nožný panel – 2)
Druh žiaričov RedGlass (full-spectrum) + bočné karbón
Regulácia výkonu žiaričov Áno
Audio panel s USB vstupom Áno
Svetelná terapia – Skylight Áno
Osvetlenie vnútorné Áno
Teplota 35-60 °C
Príkon 3000 W

Vírivka

Naša vírivka Jacuzzi® J355 je pravou Jacuzzi od firmy vynálezcu tejto úžasnej technológie, čo robí pobyt v nej samo o sebe zážitom. Vírivka poskytuje komfortný priestor na oddych až pre 4 ľudí. Je stvorená pre hlbokú masáž svalov celého tela, uvoľní teda telo nielen na povrchu, ale dosiahne aj ku svalom, ktoré sú ťažšie prístupné, vďaka tryskám PowerPro® a ležadlu ProAir, sedadlu FX-10™ Therapy Seat a štrnástim tryskám FX. Celú atmosféru dotvára vodopád a LED osvetlenie spodnej časti vírivky, opierok hlavy a držiakov na nápoje. Môžete si tak dokonale užívať ukľudňujúcu atmosféru, či už vo svojich myšlienkach, alebo naplniť vírivku priateľmi a užívať si spoločné chvíle a nekonečné debaty.

Parametre:

JACUZZI ® J-355

KAPACITA: 5-6 OSÔB (komfortná kapacita 2 – 4 osoby)
ROZMERY: 214X231X97 CM
OBJEM: 1514 L
POČET TRYSIEK: 42

Trysky PowerPro® NX2 (počet 2)

Pokročilé NX2 Jacuzzi vírivkové trysky účinne zmierňujú napätie a preťaženie v citlivej a ťažko dosiahnuteľnej oblasti krku s vysoko cieleným prúdom vody. Môžete zmeniť smer nastavením trysky alebo intenzitu masáže otáčaním tryskovej tváre.

Trysky PowerPro® FX (počet 14)

Vírivky Jacuzzi  predstavili tieto trysky s ich jedinečným žliabkovaním, ktoré vytvára špirálový prúd vzduchu a vody, ideálny pre stimuláciu malých svalových skupín. Plne nastaviteľné pre vysoký alebo nízky tlak, exkluzívne PowerPro FX trysky majú omladzujúce účinky a môžu pomôcť prepracovaným a preťaženým svalom a kĺbom.

Veľké Rotačné Trysky PowerPro® FX (počet 3)

Patentované trysky, ktoré poskytujú intenzívnu hydroterapiu bez pohyblivých častí. Trysky sú väčšie, silnejšie verzie pôvodných Jacuzzi FX trysiek. Ich zreteľná špirálová akcia vytvára stúpajúci prúd vzduchu a vody, ktoý poskytuje intenzívnu masáž väčším svalom v oblasti chrbta a ramien.

PowerPro® BX Trysky (počet 12)

Trysky BX „Bubbler“ predstavujú ďalší míľnik vo vírivkových tryskových technológiách. V rámci exkluzívneho systému ProAir™, poskytujú trysky unikátnu masáž lýtok s upokojujúcim a k tomu ešte omladzujúcim bublajúcim efektom.

PowerPro® FX Veľké Trysky (počet 2)

Tieto trysky sa zameriavajú na stred chrbta zbavujúc svalstvo napätia, zvyčajne spôsobeného zlým držaním tela.

PowerPro® FX Rotačné trysky (počet 4)

Použitie rovnakej technológie FX sa PowerPro® FX rotačné trysky zameriavajú na menšie svalové skupiny s miesivým účinkom pre stimuláciu okolitého tkaniva.

PowerPro® MX Trysky (počet 5)

Jedná sa o originálne Jacuzzi trysky, ktoré boli dovedené k dokonalosti. Prakticky každá tryska vyrábaná dnes je založená na tomto jedinečnom a inovatívnym dizajne. Jacuzzi PowerPro® MX trysky dodávajú maximálny objem vody za minútu – viac ako ktorékoľvek iné dnes vyrábané trysky.

 

Monitoring/GDPR upozornenie

Upozorňujeme zákazníkov, že z dôvodu bezpečnosti je wellness monitorovaný priestorovými snímačmi, ktoré môžu zaznamenávať a na limitovanú dobu (max. 1 mesiac) ukladať videozáznam.

 
Back to Top