Apartmán Plus

Apartmán Plus


Komfortný a priestranný apartmán pre maximálne šesť ľudí (4+2) s kuchyňou, a krásnym výhľadom na hory a potok.

 

V apartmáne sú dve spálne s pohodlnými posteľami Materasso *** 90 x 200 poskytujúcimi spanie pre štyroch ľudí. V spálňach sa nachádzajú samostatné ethernetové prípojky.

Obývací priestor poskytuje komfortné sedenie pre 6 ľudí ako aj jedálenský priestor s masívnym stolom a sedením pre 6 ľudí. Rozkladacia pohovka v obývacom priestore poskytuje dodatočné 2 lôžka o celkovej šírke 140 cm na prespanie ďalších dvoch ľudí. V priestore je aj LED TV so satelitným príjmom a multimediálnymi funkciami, krbo-kachle (s možnosťou príplatkového kúrenia drevom) a krásnym výhľadom cez panoramatické okná na lipy, lúky, hory a prúd Lopušného potoka.

Kuchyňa poskytuje dostatočný komfort pre prípravu bežných jedál. Obsahuje indukčnú varnú dosku so štyrmi varnými plochami, rúru, mikrovlnnú rúru, toastovač, varnú kanvicu, Nespresso kávovar (kapsule sa dajú dokúpiť na mieste), chladničku, umývačku riadu či ostatné vybavenie potrebné k bežnému vareniu a stolovaniu.

Výhodou je aj možnosť využitia wellnessu, ktorý sa nachádza v objekte.  Vo všetkých izbách je dostupné WiFi pripojenie. Apartmán sa nachádza na prvom poschodí.

Rezervuje si svoju izbu:

Št
1
Pi
2
So
3
Ne
4
Po
5
Ut
6
St
7
Št
8
Pi
9
So
10
Ne
11
Po
12
Ut
13
St
14
Št
15
Pi
16
So
17
Ne
18
Po
19
Ut
20
St
21
Št
22
Pi
23
So
24
Ne
25
Po
26
Ut
27
St
28
Št
29
Pi
30
So
31
Apartman Plus                                                              
Double                                                              
Double Plus 1                                                              
Double Plus 2                                                              

Overte si cenu pre váš termín:

Apartmán

Chodba

Wellness

Back to Top
Warning: Declaration of Jetpack_IXR_Client::query() should be compatible with IXR_Client::query(...$args) in /home/ku025900/www_root/wp-content/plugins/jetpack/vendor/automattic/jetpack-connection/legacy/class-jetpack-ixr-client.php on line 122